Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro kompaktní nakládač

Příslušenství pro kompaktní kolové nakládače

Držáky pro upevnění příslušenství

Držáky pro upevnění příslušenství

Hydraulický držák pro příslušenství umožňuje snadnou, rychlou výměnu příslušenství.

příslušenství volvo, pro kompaktní nakládač

Držák na přídavná zařízení - VAB-TPZ

Držák na přídavná zařízení Volvo TPZ (VAB-TPZ) umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu přídavných zařízení s rozhraním TPZ. Konstrukce držáku na přídavná zařízení TPZ neprodlužuje vzdálenost k ramenům nakladače, takže stroj pracuje optimálně.

K dispozici pro: L30G, L35G, L45H, L50H

Držák na přídavná zařízení - VAB-Z

Otevřená konstrukce a výborný výhled před držák přídavného zařízení Z umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu přídavného zařízení. Větší možnosti využití než u typu P.

K dispozici pro: L20F, L25F, L30G, L35G, L45H

Podrobnosti

Držák na přídavná zařízení - VAB-P

Otevřená konstrukce a výborný výhled před držák přídavného zařízení P umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu přídavného zařízení.

K dispozici pro: L20F, L25F

Podrobnosti

Držák na přídavná zařízení - VAB-SSL

Držák na přídavné zařízení umožňuje podle standardu, který platí pro kolové nakladače, měnit přídavná zařízení mezi kolovými nakladači a nakladači.

K dispozici pro: L30G

Podrobnosti

Navařený Držák na přídavná zařízení - VAB-STD (TPV)

Standardní navařený držák na přídavná zařízení Volvo (VAB-STD), označovaný také TPV, představuje ve světě nejčastěji používaný držák na přídavná zařízení. Jedná se o originální konstrukci od společnosti Volvo, která již po desetiletí představuje osvědčené řešení. VAB-STD umožňuje rychlou a snadnou výměnu přípojných zařízení strojů všech generací a prověřenou viditelnost při použití s originálními vidlicovými rámy značky Volvo. Organizace ISO zpracovala svůj mezinárodní standard ISO 23727 na základě konstrukčního řešení společnosti Volvo.

K dispozici pro: L35G, L45H

Podrobnosti

Litý Držák na přídavná zařízení - VAB-STD (TPV)

Standardní litý držák na přídavná zařízení (VAB-STD) Volvo, známý také pod názvem TPV, je reakce značky Volvo na požadavky týkající se viditelnosti a odlehčených držáků. Jedná se o konstrukci plně vyvinutou společností Volvo, která již po desetiletí představuje osvědčené řešení. Litý VAB-STD nabízí rychlou a bezpečnou výměnu připojených zařízení strojů všech generací a velice otevřený design zaručující vynikající viditelnost pracovníka obsluhy. Organizace ISO zpracovala svůj mezinárodní standard ISO 23727 na základě konstrukčního řešení společnosti Volvo.

K dispozici pro: L45H, L50H

Podrobnosti
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás