Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro minirýpadlo

Příslušenství pro kompaktní rýpadla

Lžíce

Dokonalý soulad

Široký sortiment lžic pro použití ve velmi rozmanitých půdních podmínkách, pro všechny výkopové a manipulační práce.

Univerzální lžíce - provedení Universal cut

Univerzální lžíce se používají k hloubení ve skutečně různorodém terénu. Pracují se zeminou, hlínou, pískem a sutí. Rovněž zvládnou náročný terén s kamením a štěrkem. Mají vyztuženou řeznou hranu a navařené otěruvzdorné pásky, které odolávají tvrdým a hustým materiálům a snižují opotřebení lžíce.

K dispozici pro: EC35D, EC60E, ECR35D, ECR40D, ECR50D, ECR58D, ECR88D, EW60E

Podrobnosti

Univerzální lžíce GPX - provedení Aggresive cut

Tato lžíce je určena k univerzálnímu využití u většiny úkolů, které zahrnují hloubení. Je určena pro materiály jako je zemina, jíl, písek, suť a materiál s poměrně kamenitým obsahem jako je štěrk, kameny a malé až středně velké kusy horniny. V oblastech vystavených intenzivnímu opotřebení, jako např. na řezných hranách vpředu a po stranách a na jiných kritických místech, se používá ocel s vysokou pevností v tahu.

K dispozici pro: EC35D, EC60E, ECR25D, ECR35D, ECR40D, ECR50D, ECR58D, ECR88D, EW60E

Podrobnosti

Pevná hloubicí lžíce

Hloubicí lžíce jsou určeny např. k terénní práci, čištění příkopů, planýrování, zarovnávání a zahazování. Výstupní otvory snižují hmotnost stroje a usnadňují uvolňování materiálu během provozního cyklu. Vyztužovací plechy zvyšují pevnost a tuhost lžíce. Dále je k dispozici reverzní šroubovaná hrana.

K dispozici pro: EC27D, EC35D, EC60E, ECR25D, ECR35D, ECR40D, ECR50D, ECR58D, ECR88D, EW60E

Podrobnosti

Nakláněcí hloubící lžíce

Hloubicí lžíce jsou určeny např. k terénní práci, čištění příkopů, planýrování, zarovnávání a zahazování. Nakláněcí hloubicí lžíce představuje velmi univerzální a flexibilní řešení. Dokáže se naklánět v obou směrech. Naklánění umožní jednoduché čistění a zarovnávaní podél výkopů a náspů, kdy stroj může pracovat rovnoběžně s příkopem. Díky možnosti naklonění do 45 stupňů v obou směrech se lžíce může v celém pracovním cyklu naklápět.

K dispozici pro: EC27D, EC35D, EC60E, ECR25D, ECR35D, ECR40D, ECR50D, ECR58D, ECR88D, EW60E

Podrobnosti

Planýrovací lžíce TGX - provedení Aggresive cut

Planýrovací lžíce byla optimalizována pro použití s tiltrotátorem. Je určena k přesnému hloubení, provádění terénních prací, zarovnávaní terénu, čištění příkopů, planýrování, zahazování výkopů a k práci ve svahu. Díky nakloněným rohům se lžíce může používat v těsné blízkosti objektů. Lžíce se snadno otáčí, i když je plná, a nepadá z ní žádný materiál. V oblastech vystavených intenzivnímu opotřebení, jako např. na řezných hranách vpředu a po stranách a na jiných kritických místech, se používá ocel s vysokou pevností v tahu.

K dispozici pro: EC35D, EC60E, ECR25D, ECR35D, ECR40D, ECR50D, ECR58D, ECR88D, EW60E

Podrobnosti

Lžíce na kabely CAX - provedení Aggresive cut

Určena pro práci v úzkých výkopech. Používá se zpravidla při pokládání kabelů. Dlouhý profil umožňuje používat lžíci v těsné blízkosti potrubí, kabelů a dalších zařízení. V oblastech vystavených intenzivnímu opotřebení, jako např. na řezných hranách vpředu a po stranách a na jiných kritických místech, se používá ocel s vysokou pevností v tahu.

K dispozici pro: EC35D, EC60E, ECR25D, ECR35D, ECR40D, ECR50D, ECR58D, ECR88D, EW60E

Podrobnosti
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás