Construction Equipment Česká republika

Hladicí lišty ABG

To, co potřebujete ke správnému provedení úkolu

Osvědčená všestrannost a efektivita na celém světě

Volvo nabízí pro finišery celou řadu roztíracích lišt, které splní konkrétní požadavky zákazníka. Díky moderní liště DuoTamp High Density je potěr natolik hutný, že následné válcování je nutné pouze v menší míře nebo dokonce vůbec není třeba válcovat. Výsledkem je jednotné zhutnění a optimální hladnost povrchu.

Hladicí lišty manuální

Pevné lišty Volvo pro finišery ABG přestavují kombinaci roztírací a vibrační lišty se základní šířkou 2,50 m až 3,00 m. Lze je objednat s jednoduchým nebo dvojitým temprem. Variabilní volba amplitudy umožňuje operátoru předem zvolit amplitudu pěchování podle pokládaného materiálu a podle podmínek na staveništi. Vibrační systém nejen zkvalitní zhutňování, ale rovněž zlepšuje texturu povrchu, a to především při pokládce materiálu, který je vystaven intenzivnímu opotřebení.

Přehled příslušenství

Hladicí lišty Variomatic

Volvo nabízí pro finišery celou řadu roztíracích lišt, které splní konkrétní požadavky zákazníka. Díky moderní liště DuoTamp High Density je potěr natolik hutný, že následné válcování je nutné pouze v menší míře nebo dokonce vůbec není třeba válcovat. Výsledkem je jednotné zhutnění a optimální hladnost povrchu. Roztírací lišty Variomatic se snadno prodlouží na více než dvojnásobek původní šířky. Díky tomu jsou tyto lišty extrémně flexibilní.

Přehled příslušenství
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás