Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro rýpadlo, excav

Přídavná zařízení

Dbejte na to, aby Váš stroj zůstal strojem Volvo

Stroj Volvo jste si pravděpodobně vybrali proto, že jste chtěli to nejlepší. Proč byste tedy měli ze svých nároků slevit, když přijde na řadu příslušenství? Pouze s příslušenstvím Volvo získáte to, co jste si přáli v první řadě, když jste zakoupili stroj Volvo.

Jen to nejlepší je dost dobré pro Váš stroj Volvo

Protože různé práce vyžadují různá příslušenství a protože společnost Volvo je výrobcem příslušenství s velmi širokým sortimentem, můžete svůj stroj Volvo vybavit příslušenstvími, která nejen Váš stroj ukáží v nejlepším světle, ale též přesně vyhoví Vašim potřebám a provozním podmínkám. To znamená bezkonkurenční produktivitu, dobu provozuschopnosti, flexibilitu a všestrannost.

Kompaktní rýpadla

Rýpadlo Volvo je vynikajícím nosičem pracovních nástrojů. S úplným sortimentem produktivních příslušenství Volvo získáte bezkonkurenční flexibilitu a univerzálnost. Rýpadlo tak můžete přizpůsobit přesně pro aplikace a podmínky na svém pracovišti. Nemluvě o lepších možnostech rozšířit své podnikatelské příležitosti.

Přehled příslušenství

Kolová rýpadla

Široká nabídka snadno přídavných zařízení, která se snadno montují, může ušetřit váš čas a snížit náklady. Výsledkem je multifunkční stroj. S tiltrotátorem Steelwrist®, s lehkými rychlospojkami, s odolnými lžícemi a s hydraulickým kladivem mohou kolová rýpadla Volvo hloubit, nakládat a přemísťovat materiál nejefektivnějším a nejproduktivnějším způsobem.

Přehled příslušenství

Pásová rýpadla

Pro stroje Volvo žádný výrobce nekonstruuje lepší lžíce než společnost Volvo. Od lžic k rychlospojkám, tiltrotátorům, hydraulice a továrně instalovaným řídicím systémům – vše navrženo k dokonalé souhře, dodáváno a podporováno společností Volvo.

Přehled příslušenství

Kompaktní kolové nakládače

Kolový nakládač Volvo jste si pravděpodobně vybrali proto, že jste chtěli to nejlepší. Pokud jde o přídavná zařízení, proč přistupovat na kompromis? Pouze přídavná zařízení Volvo vám poskytnou přesně to, co potřebujete. Nákupem stroje Volvo získáte flexibilitu a dostupnost stroje.

Přehled příslušenství

Velké kolové nakládače

Mnoho firem se pokoušelo napodobit koncept všestranných kolových nakládačů Volvo, avšak bez úspěchu. Různé práce vyžadují různá příslušenství. Protože společnost Volvo je výrobcem kolových nakládačů s velmi širokým sortimentem příslušenství, můžete svůj kolový nakládač Volvo vybavit příslušenstvím, které nejen Váš nakládač ukáže v nejlepším světle, ale též přesně vyhoví Vašim potřebám a provozním podmínkám. To znamená bezkonkurenční flexibilitu a všestrannost.

Přehled příslušenství

Smykem řízené nakládače

Smykem řízené nakládače Volvo jsou známy na celém světě pro svou vysokou kvalitu. Přesně stejnou vysokou kvalitu má i příslušenství Volvo. Proč byste tedy měli dělat kompromisy? Když dbáte na to, aby Váš smykem řízený nakládač zůstal celý strojem Volvo, zajistíte si klid a vynikající hospodárnost.

Přehled příslušenství

Pásové finišery ABG

Roztírací lišta je základní části finišeru a je klíčová z hlediska kvality pokládky. Hladicí lišty Volvo jsou kombinací efektivity a rentability v ultramoderní konstrukci, v níž bylo plně pamatováno na požadavky silničního stavitelství pro dnešek i zítřek.

Přehled příslušenství

Kolové finišery ABG

Roztírací lišta je základní části finišeru a je klíčová z hlediska kvality pokládky. Hladicí lišty Volvo jsou kombinací efektivity a rentability v ultramoderní konstrukci, v níž bylo plně pamatováno na požadavky silničního stavitelství pro dnešek i zítřek.

Přehled příslušenství
příslušenství Volvo, hydraulická kladiva
hydraulická kladiva

Zkonstruováno pro práci v perfektní harmonii s rýpadly Volvo.

Další podrobnosti
Zprávy, příběhy

Nejnovější zprávy o příslušenství Volvo

Intermat 2018 představuje řadu Volvo Assist pro evropský trh

Volvo Construction Equipment představuje kompletní řadu systémů Volvo Assist fungujících na bázi špičkového kabinového monitoru Volvo Co-Pilot.

Nové specializované lopaty posilují produktivitu a rentabilitu kolových nakladačů Volvo

Nejnovější přírůstky do řady lopat pro kolové nakladače společnosti Volvo Construction Equipment spojují inteligentní konstrukci s bezkonkurenční odolností pro dlouhotrvající výkony přizpůsobené zamýšlenému použití a podmínkám na staveništi.

Bezpečně zajištěno díky nejnovější hydraulické rychlospojce Volvo

Nová hydraulická rychlospojka Volvo s univerzálním úchytem s čepem je dokonale uzpůsobena pro maximální produktivitu kompaktního rypadla EC35D a kompaktních rypadel ECR35D a ECR40D se zkráceným poloměrem.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás