Construction Equipment Česká republika

Společnost Volvo CE uvádí svůj film Building Tomorrow

Vyvrcholením nejnovější kampaně značky Volvo Construction Equipment je film „Building Tomorrow“, který dokumentuje hledání udržitelnější budoucnosti.

Společnost Volvo Construction Equipment (Volvo CE) v něm dává nahlédnout do řady příběhů o úspěších zákazníků z celého světa. Film byl vypuštěn do světa 14. října a ukazuje, jak stroje Volvo prostřednictvím různých projektů našich zákazníků vytvářejí lepší budoucnost pro příští generace a jak „budují svět, v němž chceme žít.“

„Ve společnosti Volvo Construction Equipment jsme poháněni myšlenkou, že prostřednictvím představivosti, tvrdé práce a technologických inovací budeme ukazovat cestu k rozvoji světa, který bude čistší, chytřejší a více propojený," říká Martin Weissburg, prezident Volvo CE a člen výkonné rady skupiny Volvo. „Věříme v udržitelnou budoucnost a v globálním stavebním průmyslu, který považujeme za své kolbiště, budeme i nadále spolupracovat s našimi zákazníky, abychom tuto víru proměnili pro všechny lidi v realitu,“ dodává Weissburg.

Globální odpovědnost

Kampaň, která měla premiéru již v prosinci 2016, je podpořena sérií krátkých filmů. První epizoda představila stroje Volvo potýkající se se zmrzlou krajinou severního Švédska, kde je celoročně provozován hotel ICEHOTEL 365. Ten je ochlazovaný solární energií a jeho cílem je dosáhnout negativní bilanci CO2. Druhou zastávkou kampaně byla vyprahlá poušť severně od Dauhá v Kataru, kde neúnavně pracuje více než 240 strojů Volvo při teplotách kolem 50 °C na budování nového udržitelného města Lusail. Třetí video bylo natočeno na větrné farmě Kouga v Jihoafrické republice a věnováno odvětví obnovitelných zdrojů energie. Toto odvětví si klade za cíl vyrábět do roku 2030 celých 42 % energetických nároků země z obnovitelných zdrojů a současně při tom posílit místní komunity.

Film „Building Tomorrow“ ukazuje, jak stroje Volvo přispívají jak k udržitelnému rozvoji, tak i k úspěchu zákazníků, a podtrhuje tak poslání společnosti Volvo Group, kterým je „prosazování prosperity prostřednictvím dopravních řešení“.

„Jako člen WWF Climate Savers jsme se zavázali řídit změny v průmyslu a protože tato kampaň ukazuje v širším kontextu mimořádné příběhy podnikání našich zákazníků, doufáme, že motivuje i ostatní, aby usilovali o udržitelnou budoucnost“, říká Niklas Nillroth, viceprezident pro životní prostředí a udržitelnost společnosti Volvo CE.

Přeměna zítřka

Film, který jsme spustili 14. října, lze zhlédnout na všech digitálních kanálech společnosti Volvo CE a svou premiéru si odbude také během koncertu, kdy bude vysílán naživo, ve španělském Alicante týden před začátkem soutěže Volvo Ocean Race. Dlouholetý závod na pobřeží se stále více stává platformou pro zvyšování povědomí o problematice trvale udržitelného rozvoje, proto se i film „Building Tomorrow“ velmi dobře váže se značkou Volvo CE.

„Svět se mění a mění se i požadavky zákazníků. Proto chceme prostřednictvím tohoto přístupu zaměřeného na člověka ukázat, jak se společnost Volvo odlišuje od ostatních, a to nejen teď, ale i v budoucnosti,“ říká Bill Law, senior viceprezident korporátní komunikace ve společnosti Volvo CE.

Další informace naleznete na www.volvoce.com/buildingtomorrow.

River je oficiální soundtrack kampaně značky Volvo CE „Building Tomorrow“ a nahrála jej švédská kapela Moment. Single si můžete poslechnout na Spotify od 13. října.

#VolvoCE #BuildingTomorrow #sustainability #construction #VolvoOceanRace #WarnerMusic #MomentTheRiver