Construction Equipment Česká republika

VELKÁ expozice Volvo na veletrhu Bauma

Návštěvníci letošního veletrhu Bauma 2016 v Mnichově, který klade důraz na dlouhodobou důvěru, uvidí několik novinek od společnosti Volvo Construction Equipment, a to včetně největších strojů, jaké tato společnost kdy vyrobila.

VELKÁ expozice Volvo na veletrhu Bauma

Je těžké udržet tajemství pod pokličkou. Především, když je to velké tajemství. A už vůbec, pokud se jedná o obrovský 60tunový kloubový dampr, největší, jaký kdy společnost Volvo Construction Equipment (Volvo CE) vyrobila. Nové A60A bude bezpochyby hvězdou celého veletrhu - ale to není jediná velká novinka, kterou uvidíte v dubnu ve dvou expozicích společnosti Volvo v Mnichově. Společně s A60H se seznámíte s celou řadou nových rypadel, kolových nakladačů, finišerů, damprů a zhutňovačů - celkem 16 nových výrobků. A to jsou jenom stroje - zcela nový je rovněž přístup k zákaznickým služkám, kdy je důraz kladen na zkrácení prostojů, snížení spotřeby paliva a vyšší produktivitu. 

Více je více
Přestože většina toho, co společnost na veletrhu Bauma 2016 představí, je stále zahalena tajemstvím, je naprosto zřejmá jistota, se kterou společnost nadále vyvíjí produktivní a inovativní stroje, které pomáhají zákazníkům každý den v současné náročné konkurenci. Produktivita je vlastně klíčovým mottem veletrhu, společně s heslem "Budujeme zítřek".

Vůbec největší kloubový dampr není pouze novou vlajkovou lodí společnosti - na veletrhu představíme několik další velkých (dokud nezveřejněných) univerzálních strojů, které se všechny zaměřují na splnění potřeb zákazníků požadujících maximální produktivitu.

Ve dvou expozicích společnosti Volvo (uvnitř C4:327 a venku FM510) uvidíte kolové rypadlo EW60E, kolové rypadlo EWR150E s krátkým poloměrem otáčení a kompaktní rypadla EC35D, ECR35D a ECR40D. Ani na kolové nakladače se nezapomíná. Představíme L50H a ze silničních strojů nabízíme válce s jedním válcem (SD75B, SD115B a SD135B), válec s dvojitým válcem (DD25B) a nový finišer řady D. Přestože A60H může zaujmout v oblasti kloubových damprů, v Mnichově představíme další nové a upravené modely.

Co se týče inovativních služeb pro zákazníky, stačí se podívat na výstavní plochu 8 700 m2 společnosti Volvo. Pod bannerem "Služby Volvo" představí společnost služby pro zákazníky zaměřené na monitorování strojů, regulaci strojů, snížení spotřeby paliva a na podporu údržby a oprav.

Historie se opakuje
Přestože se Volvo stále dívá dopředu na nové inovace, na veletrhu Bauma 2016 nezapomene ani na své kořeny. Jelikož koncept kloubového dampru ve společnosti Volvo slaví své padesátiny, k nejnovějšímu stroji A60H se připojí jeho prapraprapradědeček - DR631 z roku 1966 označovaný laskavě jako "štěrkový Karlík".

Volvo at Bauma 2016

Pro statické exponáty, multimédia, obchod se suvenýry a obchodníky, kteří nabízejí komentované prohlídky, je určen uvnitř prostor 2 3002. Venku (viz nahoře), kde je k dispozici 6 4002, je to mnohem "akčnější". Kromě pravidelné přehlídky strojů s hudební choreografií zde non-stop probíhá program, a to včetně demonstrace přídavných zařízení a ukázky pokládky. V rámci expozice Klubu operátorů mohou návštěvníci zkusit svou šikovnost při ovládání rypadla ECR50D s krátkým poloměrem zatáčení, kdy se budou snažit splnit v časovém termínu stanovené úkoly.

Martin Weissburg, generální ředitel společnosti, se zúčastní během veletrhu mezinárodní tiskové konference, během které seznámí se situaci na trhu, představí nové výrobky a načrtne plány společnosti do budoucna.

Velikost skupiny Volvo dokládá to, že se letošního veletrhu Bauma 2016 bude společnost Volvo Construction Equipment účastnit společně se svými sesterskými společnostmi Volvo Penta, Volvo Financial Services a Volvo Trucks, přičemž poslední z uvedených společností představí nejnovější generaci stavebních aut.

Pokud jste vůbec pochybovali, tak Volvo Construction Equipment přichází na největší veletrh v tomto oboru tradičně s důvěrou ve svou schopnost nabídnout inovace, produktivitu a úzký pracovní vztah se zákazníky. 

Konec

Leden 2016

Další informace - viz www.volvoce.com/press

Kontaktní osoba:

Thorsten Poszwa    
ředitel, externí komunikace   
Volvo Construction Equipment  
Telefon: mez. +32 490 65 96 68  
Email: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Telefon: mez. +44 77 333 50307
E-mail: osullivan@se10.com