Construction Equipment Česká republika

Nový časopis Spirit společnosti Volvo CE představuje megaprojekty, které mění životy lidí

Stavební projekty uváděné v novém seznamu Megaprojekty v časopisu Spirit nejsou jen stavbami a přestavbami. Mění totiž od základů životy lidí. Zlepšují propojení mezi komunitami, zlepšují dopravu a podnikání a vytvářejí inteligentní a udržitelná města, která odolají zubu času.

Seznamu Megaprojektů společnosti Volvo CE se zaměřuje na některé z největších, nejvýraznějších a nejodvážnějších stavebních projektů po celém světě, od celkové opravy dálnice číslo 4 na Floridě až po přemístění celého města Kiruna ve Švédsku.

„S nadšením zahajujeme naši novou kampaň. Tyto megaprojekty představují to, o čem je vize Volvo CE – stavět svět, v němž chceme žít. Se zbrusu novým časopisem Spirit chceme inspirovat naše čtenáře a přiblížit je k některým z nejpůsobivějších stavebních projektů současnosti,“ říká Tiffany Cheng, ředitelka globální externí komunikace ve společnosti Volvo CE.

Společnost Volvo CE je poháněna myšlenkou, že prostřednictvím představivosti, tvrdé práce a technologických inovací půjde v čele na cestě k rozvoji světa, který je čistší, chytřejší a více propojený. A megaprojekty v nové řadě Volvo CE tuto vizi utvrzují.

Vydáním seznamu Megaprojektů a nového digitálního časopisu Spirit dne 17. října bude společnost Volvo CE nadále posilovat svou přítomnost v online světě. Fanoušci tištěného časopisu se ale nemusí obávat, neboť budou stále dvakrát ročně dostávat výtisk své oblíbené publikace.

„Časopis Spirit je důležitým zdrojem informací o průmyslu a díky svému opětovnému vydávání bude k dispozici i v nadcházejících letech. Doufáme, že naši věrní čtenáři budou s námi i nadále pokračovat. Prozkoumáme s nimi nové megaprojekty po celém světě a budou se moci spojit s dalšími nadšenci z oboru stavebnictví, tak i mimo něj,“ říká Tiffany Cheng.

První epizoda Megaprojektů přivádí diváky ke kompletní rekonstrukci dálnice č. 4 na Floridě, která změní jednu z nejnebezpečnějších silnic ve Spojených státech v nejmodernější dopravní koridor. 

První část Megaprojektů je nyní k dispozici na www.volvoce.com/spirit