Construction Equipment Česká republika

Nové webové stránky společnosti Volvo Construction Equipment v zemích EMEA

Rychlá navigace, optimalizace pro mobilní zařízení a moderní design nového webu společnosti Volvo Construction Equipment pro zákazníky v Evropě, na Středním východě a v Africe zaručují uživatelskou přívětivost a snadnou dostupnost informací z jakéhokoli přístroje.

Nové webové stránky společnosti Volvo Construction Equipment v zemích EMEA

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) zve návštěvníky svých stránek k prozkoumání jejich nového designu na volvoce.cz. Tento nový web obsahuje veškeré potřebné informace, na které jsou pravidelní návštěvníci stránek zvyklí, avšak nyní v mnohem uživatelsky přívětivějším a intuitivnějším formátu.

 „Je důležité, aby naši zákazníci a obchodní partneři měli přístup ke správným informacím, ať je potřebují kdekoliv a kdykoliv,“ říká Tom O´Brien, marketingový manažer pro systémy a analytiku společnosti Volvo CE v prodejním regionu EMEA. „Nezáleží na tom, jaké zařízení návštěvníci používají. Ať je to notebook, tablet nebo chytrý telefon, nyní se všichni mohou těšit z robustnější a obsahově bohaté platformy, která byla navržena tak, aby jim pomohla rychle a snadno najít přesně to, co hledají.“

Rychlé porovnání
Kromě plně responzivního a efektivnějšího designu umožňuje nový web jednoduché vyhledávání a přehledné porovnávání strojů. Díky funkci výběru produktu si mohou nyní návštěvníci zobrazit více modelů a jejich specifikace najednou a jednoduchým kliknutím pak zobrazit podrobnější informace, včetně videí a brožur. Přehled příslušenství dále umožňuje návštěvníkům rychle zobrazit veškerá dostupná příslušenství pro každý model Volvo – od univerzálních zařízení přes lopaty, drapáky, kladiva až po vysoce specializovaná řešení.

Spojte se s Volvo
Nová webová stránka je pouze jeden z mnoha různých způsobů, jak se se společností Volvo spojit online. K dalším možnostem se řadí Facebook, Twitter, YouTube a Instagram.

Konec

Září, 2016

Další informace - viz www.volvoce.com/press
Kontaktní osoba:

Anne Bast
VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Obchodní region EMEA
(Evropa – Střední východ – Afrika)
Tel: + 016-541 59 06
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener
SE10
Londýn
Tel: +44 207 923 5863
hannah.kitchener@se10.com

Na stránce http://www.thenewsmarket.com/volvogroup se můžete podívat na video skupiny Volvo Group určené pro standardní vysílání. Video si můžete vyžádat a zhlédnout jako soubory ve formátu MPEG2 nebo na páscích Beta SP. Registrace a videomateriály jsou pro média bezplatné.