Construction Equipment Česká republika

Nové specializované lopaty posilují produktivitu a rentabilitu kolových nakladačů Volvo

Nejnovější přírůstky do řady lopat pro kolové nakladače společnosti Volvo Construction Equipment spojují inteligentní konstrukci s bezkonkurenční odolností pro dlouhotrvající výkony přizpůsobené zamýšlenému použití a podmínkám na staveništi.

Nové specializované lopaty posilují produktivitu a rentabilitu kolových nakladačů Volvo

Společnost Volvo Construction Equipment představila tři nové lopaty navržené speciálně pro kolové nakladače Volvo L110-L350 – lopatu Volvo na písek, lopatu Volvo na přehazování s plochým dnem a lopatu Volvo na přehazování, která nahradí aktuální model.

Lopaty Volvo na přehazování a na písek, optimalizované pro konkrétní způsob použití, umožňují kolovým nakladačům pracovat s maximálním využitím kapacity a pomáhají tak zákazníkům šetřit čas, peníze i úsilí. Z široké škály příslušenství si mohou zákazníci společnosti Volvo vybrat to, které nejlépe naplní – ba překoná – požadavky konkrétního pracoviště a zajistí rentabilnější provoz.

Tvary zrozené pro výkon
Inteligentně konstruované lopaty Volvo na přehazování, na přehazování s plochým dnem a na písek se snadno plní díky tvaru lopaty, vyváženému poměru dolní a zadní strany a zapuštěným otvorům. Tyto produktivitu zvyšující prvky umožňují obsluze odvést více práce v rychlejším tempu a současně zlepšují účinnost využití paliva až o 20 %.

Optimalizované nástavce zabraňující rozsypání materiálu posilují ochranu převodových táhel, zatímco profilované boční desky poskytují vynikající zajištění materiálu ze stran pro efektivnější práci. Aby nedocházelo k mísení materiálů různé jakosti, jsou lopaty opatřeny minimalizovanými kapsami.

Zisk v každé lopatě
Ať v lomu nebo na štěrkovišti, lopata Volvo na přehazování je ideálním pomocníkem pro zajištění vysoce produktivních přehazovacích prací s efektivním využitím paliva. Jejich majitelé mohou očekávat nejvyšší výkonnostní úroveň a také snížené náklady na palivo díky snadnému plnění lopaty, které zkracuje délku pracovních cyklů. Díky lopatě Volvo na přehazování zvládne obsluha odvést stejnou práci s menším množstvím paliva a naloží tedy více materiálu s nižšími náklady.

lopata Volvo na přehazováníPro přemisťování, vršení a nakládání zpracovaných materiálů, jako je písek, štěrk a kamenivo, se ideálně hodí lopata Volvo na přehazování s plochým dnem. Při použití na pískovém podkladu nebo jiném měkkém terénu tato lopata maximalizuje trakci a vylamovací sílu a současně udržuje pracovní prostředí čisté pro bezkonkurenční produktivitu a efektivitu.

lopata Volvo na přehazování s plochým dnemIdeální volbou pro práci na měkkém podkladě při snížené přilnavosti pneumatik je lopata Volvo na písek. Je navržena pro manipulaci s pískem a jemným kamenivem; dlouhé dno lopaty maximalizuje hloubku průniku do materiálu pro zlepšení trakce, zatímco plochá konstrukce pomáhá udržovat pracovní plochu čistou a rovnou.

 lopata Volvo na písekOd Volva pro Volvo
Lopaty Volvo na přehazování, na přehazování s plochým dnem a na písek s odolnou konstrukcí, která obstojí v nejnáročnějších podmínkách, vycházejí z celých desetiletí technických zkušeností a zaručují dlouhou životnost. Stejně jako veškeré ostatní příslušenství Volvo také nejnovější přírůstky prošly rozsáhlými testy zaměřenými na nejvyšší standard produktivity a odolnosti bez ohledu na oblast pracovního nasazení.

V zájmu dlouhé životnosti lopat a minimalizace neplánovaných odstávek jsou kritická místa vyrobena z oceli se zvýšenou pevností a vybavena součástkami odolnými vůči opotřebení. Bez ohledu na to, jakým nárokům je vystavíte, jsou lopaty Volvo vyrobeny tak, aby vydržely a nabídly vám maximální dobu bezporuchového provozu i rentabilitu.

Kromě nejproduktivnějších a nejspolehlivějších lopat na trhu získají zákazníci také mimořádně kvalitní podporu globální sítě dealerů a servisů Volvo. Dostupnost náhrady za každý opotřebený díl je zaručena. Pozitivní návratnost zákaznických investicí je pro společnost Volvo prioritou.

Hlavní technické údaje:

Hlavní technické údajeHlavní technické údaje*Volitelně se dodává se šroubovaným břitem. Šroubovaný břit přidává další 0,2 m³ \[0,26 yd³\]
**Objem platí pro lopatu bez opotřebení

June 2016

Konec.

Další informace najdete na webové stránce www.volvoce.com/press
Také můžete využít následující kontakty:

Thorsten Poszwa
Ředitel, vnější komunikace
Volvo Construction Equipment
Telefon: mez. +32 490 65 96 68
E-mail: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Telefon: mez. +44 77 333 50307
E-mail: osullivan@se10.com