Construction Equipment Česká republika

Největší kloubový dampr společnosti Volvo: A60H a jeho bezkonkurenční doba provozu

Kloubový dampr A60H šedesátitunové třídy společnosti Volvo Construction Equipment, vždy připravený k práci, větší, odolnější a výkonnější, nabízí trvalý provoz a špičkovou spolehlivost díky robustní konstrukci, snadnému servisnímu přístupu a síti exkluzivních dealerů značky Volvo.

Největší kloubový dampr společnosti Volvo: A60H a jeho bezkonkurenční doba provozu

Nový model A60H s kapacitou 55 metrických tun (60 US tun) je v současnosti největším kloubovým damprem společnosti Volvo Construction Equipment – a je vždy připravený odvést svou práci. Je určen pro přepravu těžkých nákladů v náročných podmínkách mimo silnice, např. v lomech, povrchových dolech a při rozsáhlých zemních pracích. Jeho dlouhá životnost, kvalita, spolehlivost a odolnost plně dostojí všem očekáváním spojovaným se značkou Volvo; přeprava nákladů je s ním jednodušší a efektivnější.

Model A60H byl zkonstruován pro delší dobu provozu díky robustnímu přednímu i zadnímu rámu, závěsu i mokrým kotoučovým brzdám. A to není všechno. Díky prověřené odolnosti značky Volvo a podpoře široké škály záručních možností se nikdy nebudete bát, že by práce zůstala nedokončená. Puncem kvality kloubového dampru A60H je jeho síla a odolnost.

Od roku 1966, kdy uvedla na trh svůj vůbec první 10tunový kloubový dampr „Gravel Charlie“, urazila společnost Volvo CE dlouhou cestu. O 50 let a 50 tun později je Volvo stále předním světovým výrobcem kloubových damprů. S koncepcí těchto strojů přišla jako první a už více než půl století ji dále rozvíjí.

Přemístěte více materiálu s menšími náklady
Model A60H vám pomůže dosáhnout vyšší ziskovosti tím, že přesune více materiálu s menšími náklady. Efektivita využití paliva, v níž si Volvo drží přední pozici na trhu, stále inovované technologie a nástroje pro sběr důležitých provozních dat vám pomohou optimalizovat provoz, udržet pod kontrolou náklady na údržbu a maximalizovat návratnost investicí.

Díky užitečnému zatížení 55 metrických (60 US) tun vám dampr A60H pomůže snížit náklady na tunu. Jeho moderní konstrukce dosahuje vyšší kapacity při efektivnějším využití paliva – přemístíte tedy více za méně.

K pohonu je u modelu A60H využit 16litrový motor Volvo, poskytující nejen maximální výkon 495 kW a točivý moment 3 200 Nm, ale také vynikající efektivitu využití paliva. Díky zaručené efektivitě využití paliva pak dampr A60H vašemu podniku zvýší míru zisku a zvýší návratnost investic.

Síť dealerů
Pro pocit jistoty je tu neustále síť exkluzivních dealerů značky Volvo s nabídkou podpory vždy, když ji zákazník potřebuje. Volvo nabízí řadu služeb, lokálních znalostí a globálních zkušeností včetně telematického monitorování strojů a také špičkovou dostupnost součástí. To vše optimalizuje produktivitu a minimalizuje provozní náklady.

Díky nejlepšímu přístupu k servisním místům v tomto odvětví je údržba strojů A60H rychlá a přímočará. Přední mřížku lze sklopit dolů, čímž se z ní stane servisní platforma s protiskluzovými schůdky. Elektrický kryt se otvírá o 90 stupňů a v kombinaci se spodní elektrickou krycí deskou tak poskytuje neomezovaný a bezpečný přístup do motorového prostoru.

Provozní data
S modelem A60H můžete snadno získat cenná data a na jejich základě zvýšit efektivitu na pracovištích a snížit náklady. Díky inteligentním systémům od společnosti Volvo, jako je MATRIS™, CareTrack™ a systém On Board Weighing, mohou zákazníci optimalizovat provoz a minimalizovat provozní náklady. Volvo využívá nejnovější technologie monitorování provozu a stavu stroje a poradí vám s optimálními způsoby zvýšení ziskovosti. Systém On Board Weighing zaručuje v každém cyklu optimální náklad. Tento přístup maximalizuje produkci, posiluje efektivitu využití paliva a snižuje opotřebení stroje bez ohledu na provozní podmínky a způsob práce. Kromě toho je k dispozici široká škála různých variant smluv o zákaznické podpoře, které nabízejí preventivní údržbu, kompletní spektrum oprav a řadu služeb pro maximalizaci doby provozu, takže vám pomohou udržet náklady na údržbu plně ve vašich rukou.

Volvo A60H

Lámání rekordů v produktivitě 
S vozy A60H naplníte produkční cíle rychleji. Vyšší užitečné zatížení a větší produktivita znamenají nižší náklady na tunu a tedy zvýšené výnosy. A60H je dampr bez kompromisů; jeho stoprocentní výkonnost mimo silnici, prověřená technologie Volvo a úctyhodné užitečné zatížení budou rok za rokem přispívat k dlouhodobě udržitelnému provozu.

A60H zvládne za hodinu více tun a za všech podmínek odvede stoprocentní práci. Největší kloubový dampr na trhu s vyšším užitečným zatížením pro nejnáročnější aplikace, vykazující až o 40 % vyšší produktivitu než předchozí největší model dampru od společnosti Volvo. Ztělesňuje také koncepci plně kloubového dampru s totální všestranností – zákazníci se se na staveništi dostanou kamkoli a vyjedou i velmi prudké svahy. Pracuje v každé roční době, v každém terénu a v každé oblasti nasazení s využitím na míru přizpůsobených konfigurací strojních částí i pneumatik optimalizovaných pro tento 60tunový stroj.

Přelomový model A60H představuje nejnovější inovace od společnosti Volvo. Díky správně dimenzovanému hnacímu ústrojí, automatickým kombinacím pohonu včetně 100% uzávěrky diferenciálu, univerzálnímu terénnímu podvozku, hydromechanickému řízení a aktivnímu zavěšení kol nemá tento stroj konkurenci. Model A60H, opatřený aktivním hydraulickým zavěšením předních kol pro vyšší rychlost přepravy nákladů v obtížných podmínkách, na cestách optimalizuje pohodlí obsluhy a stabilitu a umožňuje přemístit více materiálu za kratší dobu s mimořádnou produktivitou.

Co chtějí operátoři 
Pokud se na pracovišti vyskytují stroje různých značek, většina operátorů dává přednost Volvu. Centrálně umístěné sedadlo, špičkové řízení, vynikající podvozek, nízká hlučnost, klimatizace, prostor a výhled, to vše snižuje únavu obsluhy a zefektivňuje její činnost. Špičkové úrovně komfortu, kontroly, jednoduchosti ovládání i bezpečnosti operátory oslovují a pomáhají je udržet v produktivním rozpoložení – po celý den a každý den.

Model A60H svým systémem podpory při vyklápění, funkcí Hill Assist i nakládací a vyklápěcí brzdou pomáhá obsluze udržet si kontrolu za všech okolností a dosahovat mimořádné produktivity i úrovně bezpečnosti.

Řada bezpečnostních prvků, jako je špičková viditelnost a účinné osvětlení, pomáhají zajistit bezpečí jak obsluze, tak i osobám pracujícím v okolí stroje, a to i v nejnáročnějších pracovních podmínkách, ať už se jedná o operátory, školitele, mechaniky nebo dělníky.

Nejdůležitější parametry:

Nejdůležitější parametry
Konec 

Duben 2016
 
Další informace - viz www.volvoce.com/press

Kontaktní osoba:

Thorsten Poszwa     
ředitel, externí komunikace    
Volvo Construction Equipment   
Telefon: mez. +32 490 65 96 68   
E-mail: thorsten.poszwa@volvo.com   
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Telefon: mez. +44 77 333 50307
E-mail: osullivan@se10.com