Construction Equipment Česká republika

Bezpečně zajištěno díky nejnovější hydraulické rychlospojce Volvo

Nová hydraulická rychlospojka Volvo s univerzálním úchytem s čepem je dokonale uzpůsobena pro maximální produktivitu kompaktního rypadla EC35D a kompaktních rypadel ECR35D a ECR40D se zkráceným poloměrem.

Bezpečně zajištěno díky nejnovější hydraulické rychlospojce Volvo

Hydraulická rychlospojka Volvo s univerzálním úchytem s čepem je určena pro kompaktní rypadla EC35D a kompaktní rypadla ECR35D a ECR40D se zkráceným poloměrem. Tato rychlospojka vytváří univerzálnější a efektivnější stroj, který odpovídá nejnovějším bezpečnostním předpisům CE a standardům ISO.

Rychlospojka umožní operátorovi rychlé a snadné připojení celé řady kompatibilních přídavných zařízení Volvo přímo z kabiny a výměnu standardní a přední polohy lopaty. Díky červené indikaci zámku si operátor může vizuálně zkontrolovat, zda je přídavné zařízení zajištěno. K bezpečnému zajištění se používá přední a zadní čep a hydraulický pojistný ventil, který udržuje tlak.

Hydraulická rychlospojka Volvo si zachovává příznivou prolamovací sílu a pomáhá dosáhnout vysokou míru produktivity. Při navrhování rychlospojky se vycházelo z nízké konstrukční výšky, která společně se zvedacím okem pomáhá využít celou nosnost kompaktního rypadla.

Volvo hydraulic quick coupler hosesDo nabídky kompatibilních lžic patří hloubicí lžíce Volvo, fixní lžíce na výkopy, naklápěcí lžíce na výkopy, rozrušovače a hydraulický palec.

Nejdůležitější parametry

Nejdůležitější parametry

Konec

Únor 2016

Další informace - viz: www.volvoce.com/press.

Kontakt:

Thorsten Poszwa
Ředitel, externí komunikace
Volvo Construction Equipment
Telefon: int +32 490 65 96 68
Email: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Telefon: int +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com