Construction Equipment Česká republika

Kloubová nákladní auta Volvo G-Series: nepřetržitá kontrola nad prací obsluhy

Společnost Volvo Construction Equipment odhalila aktualizovanou verzi své řady kloubových nákladních aut G-Series. Všechny nové funkce, k nimž patří tempomat, omezovač rychlosti při jízdě ze svahu a OptiShift, posilují postavení řady G-Series jako preferované volby operátorů.

Articulated Hauler A30G Stage V

Větší pohodlí obsluhy znamená také vyšší produktivitu a když se na jednom staveništi sejde více strojů, většina operátorů dává přednost Volvu. Nová řada G-Series vám pomáhá udržet vysokou produktivitu celý den a každý další den – i v těch nejméně příznivých podmínkách – díky špičkovému komfortu, snadnému ovládání a bezpečnosti.

Kloubové nákladní auto A45G Stage VVše v rukách operátora

Řada G-Series je napěchovaná funkcemi, které pomáhají obsluze využít stroj na maximum, jako je Hill Assist, nakládací a vyklápěcí brzda a dynamická motorová brzda Volvo.

Po nejnovějších aktualizacích se k těmto funkcím připojuje také nový tempomat a omezovač rychlosti při jízdě ze svahu. Nastavením a průběžnou regulací tempomatu může obsluha udržovat stálou cestovní rychlost pro plynulejší a efektivnější přepravu. Při sjíždění z kopce se o udržování kontroly nad strojem a bezpečné rychlosti stará nový omezovač rychlosti pro jízdu ze svahu. Kloubové nákladní auto A45G Stage VObě inovace ve výsledku přinášejí větší bezpečnost, pohodlí a produktivitu za každých podmínek.

Ergonomická kabina a intuitivní ovládání byly navrženy tak, aby vyhovovaly všem operátorům. Automatické funkce, jako je nová technologie OptiShift, která dále zefektivňuje využití paliva a produktivitu díky rychlejším cyklům a většímu komfortu operátora, přispívají k snadnějšímu ovládání a bezkonkurenčně příznivému prostředí obsluhy.

Komfort a bezpečnost

Nová řada kloubových damprů Volvo G-Series byla vyvinuta tak, aby poskytovala operátorům na dlouhých pracovních směnách větší pohodlí. Jedinečný mechanismus řízení od Volva, vynikající podvozek, nízká hlučnost, prostor i skvělý výhled přispívají k menší únavě obsluhy a tím i k vyšší produktivitě.

Ať už se na věc díváte z perspektivy operátora, školitele, technika nebo stavebního dělníka, bezpečnost na pracovišti má vždy prvořadý význam a špičkový výhled a účinné osvětlení řady G-Series v kombinaci s řadou inteligentních zabezpečovacích funkcí nabízejí více bezpečí každému. Bezpečnost obsluhy i všech ostatních pracovníků i na těch nejnáročnějších pracovištích zajišťují také další funkce, jako například Dump support.

Kloubové nákladní auto A40G Stage V