Construction Equipment Česká republika

Volvo CE představuje svůj 10tunový oscilační pěchovač

Díky nové oscilační technologii disponuje dvoububnový pěchovač DD105 OSC značky Volvo Construction Equipment schopností efektivně pracovat v náročných podmínkách, jako jsou mosty, okolí potrubí a v blízkosti rezidenčních oblastí.

Volvo asphalt compactor DD105 OSC T4F

10tunový pěchovač asfaltu DD105 OSC značky Volvo Construction Equipment byl sestrojen s důrazem na výkon. Je zárukou vyššího zisku a současně minimální spotřeby paliva, emisí a hluku.
DD105 OSC je opatřen flexibilní oscilační technologií značky Volvo, která snižuje vertikální vibrace, a poskytuje vysoký pěchovací výkon a současně šetrný oscilační pohyb. S tím je spojená nižší zátěž pro okolní povrchy, což umožňuje provoz v citlivějších oblastech, jako jsou mosty, okolí potrubních vedení a v blízkosti rezidenčních oblastí.
DD105 OSC je opatřen bubnem o šířce 1,680 mm (66.1 in) s tvrzeným povrchem odolným proti poškrábání ze slitinové oceli a motorem D3.8 splňujícím emisní normu Tier 4 Final. Jedná se tak o vysoce výkonný a robustní stroj.

Pěchování na míru s menší nutností změn


Díky oscilační technologii se snadno adaptuje na různé pracovní podmínky. Díky volitelné funkci bubnu s osmi nebo dvěma možnostmi nastavení amplitudy lze zadávat parametry dle vlastností povrchu a hloubky materiálu. Využití stroje je díky tomu ještě všestrannější. Výběrem nejvhodnější amplitudy pro různorodé podmínky a nejednotnou tuhost terénu umožňuje pracovníkovi obsluhy kvalitnější práci s menší nutností provádění změn. Pěchovač asfaltu Volvo DD105 OSC T4F
DD105 OSC je navržen pro těžkou práci a jeho funkce byly navrženy s ohledem na optimalizaci obsluhy. Otevřená ochranná konstrukce ROPS/FOPS a volitelná uzavřená kabina přinášejí kombinaci komfortu, kontroly nad strojem a viditelnosti a jsou zárukou optimálního prostředí pro efektivní obsluhu stroje. Ze svého pneumaticky odpruženého sedadla má pracovník obsluhy důkladný přehled o celém pracovišti, včetně jasného výhledu do bubnu a na kropicí tyče. Výhled na obrubník a překážky je podpořen odsazeným řízením, které napomáhá přesnému pěchování. Ergonomicky umístěné ovladače a ovládací páka zvyšují ovladatelnost a pracovník obsluhy se může plně spolehnout na protiprokluzovou ochranu pro snadné naložení a vyložení stroje bez poškození okolního povrchu.

Nekompromisní výkon a vysoká provozuschopnost


Dvojitý bubnový pěchovač Volvo DD105 OSC se přizpůsobí nejrůznějším podmínkám. Je vybaven funkcemi, které jsou zárukou plynulého a jednotného vzhledu výsledného povrchu. Vibrační systém bubnu umožňuje pracovníkovi obsluhy dosáhnout cílové hustoty pomocí různých aplikací, s využitím vysoké odstředivé síly a možnosti výběru z 8 amplitud. Při vhodně zvolené amplitudě je provoz pěchovače efektivnější a výsledek kvalitnější a práce rychlejší.
Pěchovač DD105 OSC je jedničkou na trhu. Jeho automatický hydraulický bubnový systém s trojí filtrací poskytuje jednotný výsledný povrch s variabilním prouděním pro zamezení zachycování materiálu. Díky funkcím, které zahrnují primární a záložní čerpadlo, primární a záložní kropicí lišty pro každý buben, ručně ovladatelné trysky, včetně kartáčů bubnu poskytuje automatický zvlhčovací systém bubnu bezkonkurenční výkon a jedinečnou provozuschopnost stroje.

Pro snadnou práci


Kromě pohodlí pracovníka obsluhy a optimalizovaných funkcí je bubnový pěchovač DD105 OSC sestrojen s ohledem na snadnou údržbu a servis. Výklopná kapota umožňuje úplný přístup k motoru a hydraulickým komponentům, takže lze efektivně provádět servisní prohlídky a údržbu. Díky tomu, že pojistky a relé jsou umístěny pohromadě, mají pomocí jediného klíče techničtí pracovníci snadný přístup ke každodenním servisním místům. Díky možnosti přístupu k motoru, chladiči, akumulátoru a filtrům z úrovně terénu mohou každodenní kontroly proběhnout bez komplikací a údržba je snadná. Místní prodejce značky Volvo a celá síť zajišťují vysokou provozuschopnost stroje a pomáhají zákazníkům dosahovat nejvyšších zisků a růstu jejich podnikání.


Hlavní technické údaje:
Provozní hmotnost s ROPS kg 9 851
lb 21,718
Válec/šířka válcování mm 1 680 - 1 680
in 66.1 - 66.1
Jmenovitý výkon motoru kW 85
hp (brit.) 114
Frekvence vibrací Hz 39
v/min 2,340
Amplituda mm 0.72
in 0.0283
Celková délka mm 4 650
in 183.1
Celková šířka mm 1 838
in 72.4
Celková výška mm 2999
in 118.1

Přejděte na stránku produktu.