Construction Equipment Česká republika

Volvo „staví pro budoucnost“ na pařížském veletrhu Intermat 2018

Volvo Construction Equipment předvede pod heslem „Building Tomorrow“ svůj dynamický přístup k úspěchu zákazníků se zaměřením na služby, možnosti dodavatelské sítě a nové technologie.

Dnešní megaprojekty, k nimž patří například „Velká Paříž“, jsou tak náročné, že zákazníkům nestačí jen nakoupit stroje, ale potřebují celá řešení vedoucí k vyšší efektivitě a ziskovosti při současném snižování emisí. Na veletrhu Intermat Paris 2018 chce Volvo Construction Equipment (Volvo CE) vystavit právě taková řešení, ukázat svou sílu v oblasti výroby i poskytování služeb.

Na celkové výstavní ploše 4 800 m2, o který se dělí se sesterskými firmami Volvo Trucks, Volvo Penta a Volvo Financial Services, nabídne celou paletu vysoce produktivních a všestranných strojů, z nichž mnohé jsou ve svém odvětví jedničkami co do efektivnosti ve využití paliva.

K vidění bude kolové rýpadlo EWR170E a EW220E a pásové ECR355E, všechna s malým poloměrem otáčení ramene, zhutňovač zeminy SD160B i finišery P6820D a P7820D ABG vybavené novým centrálním řídicím systémem EPM3.

Návštěvníci vnitřních i venkovních expozicí se dozvědí, jak z těchto strojů dostat ještě víc s využitím systému Volvo Co-Pilot a kompletního spektra funkcí Volvo Assist – Load Assist, Compact Assist, Dig Assist a Haul Assist. Palubní displej s vysokým rozlišením poskytuje obsluze v reálném čase veškerá data potřebná k maximálně přesné a efektivní práci. Ve vyhrazené venkovní demoliční zóně uvidí návštěvníci také nový manipulátor Volvo EW240E. 

Venkovní expozice Volva na veletrhu Intermat Paris 2018

Špičková podpora zákazníkům a dodavatelům

Návštěvníci dostanou také možnost seznámit se s novou koncepcí služeb Volvo. Zákazníci Volva mají na výběr z nabídky služeb v oblasti efektivního využití paliva, produktivity, bezpečnosti, financí a pojištění, pronájmu, new life a prodlouženého provozu a spolu s přídavnými zařízeními značky Volvo a originálními díly Volvo si tak mohou sestavit ideální balík pro naplnění svých potřeb.

Finanční a pojišťovací služby poskytuje expertní tým Volvo Financial Services, který se specializuje na pomoc zákazníkům při hledání na míru přizpůsobených řešení přispívajících k růstu a ochraně jejich podnikání.

Zprostředkování všech těchto služeb vyžaduje vysoce kompetentní dealerskou síť a Volvo CE bude proto klást důraz také na odborné schopnosti a znalosti svých autorizovaných dodavatelů. Cílem dodavatelů společnosti Volvo je působit jako skuteční obchodní partneři svých zákazníků a pomáhat jim s naplněním jejich podnikatelských plánů, ať jsou jakékoli.  

Budoucnost společnosti Volvo CE

S vědomím, že je třeba hledět i dále do budoucna, vystaví Volvo CE svůj prototyp plně elektrického kompaktního rýpadla EX2 spolu s dalšími výzkumnými projekty z oblasti elektromobility, konektivity a kompletních řešení pro celá staveniště. Poprvé od svého nástupu do funkce 1. ledna se rovněž na veřejnosti představí nový prezident společnosti Volvo CE Melker Jernberg.

V celkovém součtu chce Volvo CE na pařížském veletrhu Intermat 2018 vyslat silný signál – konkrétně podat zprávu o svém vývoji jako poskytovatele kompletních řešení v oblasti strojů, služeb i dodavatelské sítě, který ve svém odvětví až dosud definoval standardy a bude v tom pokračovat i v nadcházejících letech.

Volvo Penta současně na Intermatu přestaví kompletní řadu svých řešení EU fáze V, k nimž patří modely D5, D8, D11, D13 a D16. Tyto systémy fáze V jsou optimalizovány pro budoucnost a věnují nejvyšší pozornost maximální době bezporuchového provozu a efektivnímu využití paliva spolu se snadnou instalací, provozem a údržbou.