Construction Equipment Česká republika
koncepční vozidla Volvo - inovace

Ten správný koncept

Koncepční vozidla společnosti Volvo CE

Ve společnosti Volvo Construction Equipment jsme oddáni cíli vytvořit ten správný koncept.

Lepší zítřek

Ve společnosti Volvo CE diskutujeme o obtížích dneška, abychom pochopili, co je třeba udělat pro zákazníky zítřka a pro společnost jako celek.

Plán

V tomto filmu představuje společnost Volvo Construction Equipment svůj pohled na vlastnosti a provoz svých budoucích produktů: autonomních strojních zařízení s neutrálním dopadem na produkci oxidu uhličitého, vyrobených s maximální energetickou účinností a bezpečností, které jsou u společnosti Volvo vždy na prvním místě. Tento film hovoří o budoucnosti a někdo by zde prezentované názory mohl nazývat skutečnou vizí. My je nazýváme „plánem“.

Kloubový dampr

Koncept Centaur

Dvoudílná konstrukce, hybridní hnací soustava a značené množství vizionářských elektronických prvků. Koncept Centaur přepisuje pravidla pro kloubové dampry.

Další informace o stroji Centaur

Asfaltový finišer/zhutňovač

Koncept Fenix

Tato kombinace finišeru a zhutňovače, jež vychází z důmyslného systému POD, vytyčuje cestu do budoucnosti silničního stavitelství.

Další informace o stroji Fenix

Kolový nakládač

Koncept Gryphin

Téměř žádné výfukové plyny, hluk a vibrace. Navíc s inovativním systémem zavěšení. Koncept Gryphin je naší představou kolového nakládače budoucnosti.

Další informace o stroji Gryphin

Rýpadlo

Koncept SfinX

Lehké a přesto výkonné. Rýpadlo SfinX je poháněno vodíkovými palivovými články. Ovládáno je elektricky a vyznačuje se radikálním designem.

Další informace o stroji SfinX

Minibagr

Koncept GaiaX

Nulové emise, konstrukce skutečně zaměřená na uživatele. Lze jej dokonce ovládat na dálku, z tabletu. GaiaX je kompaktní rýpadlo jako žádné jiné. 

Další informace o stroji GaiaX

Koncept Volvo Gaiax - nová cesta kupředu

Kompaktní elektrické rypadlo Gaiax bylo představeno na výstavě ConExpo v březnu 2014. Toto video představuje technologie, díky kterým budou zemní práce tišší, bezpečnější a ekonomičtější.