Construction Equipment Česká republika

Nastavujeme nové standardy odvětví

takto

Najdeme ta nejlepší vylepšení v technice, abychom vyvinuli špičkové součásti a stroje.

NÁŠ PŘÍSTUP K INOVACÍM

Ve společnosti Volvo CE jsou inovace stěžejní. Je to přístup naší společnosti a náš způsob práce. Díky více než 180letým odborným znalostem ze stavebnictví a z inovací je společnost Volvo CE v čele technického rozvoje. Nejnovější technika pro nás není jen hezká věc, kterou je třeba vlastnit. Je nezbytností proto, abychom zůstali konkurenceschopní a abychom zajistili dlouhodobý ziskový růst.

Volvo Concept Lab

Volvo Concept Lab je platforma zaměřená na sdílení vizí, společná pro skupinu Volvo Group a produktovou značku Volvo. Prostřednictvím této platformy představujeme světu nejpronikavější myšlenky a inovační koncepty, které naplňují budoucí potřeby našich zákazníků a urychlují přechod k udržitelné budoucnosti.

HX1

Autonomní bateriový nákladní elektromobil HX1 je prototypem první generace, který posloužil jako koncepční studie pro aktualizovaný prototyp druhé generace HX2.

HX2

Prototyp autonomního bateriového nákladního elektromobilu HX2 využívá společné technologie a komponenty skupiny Volvo Group. Kromě toho je vybaven zcela novým pohonným ústrojím a vizuálním systémem s detekcí osob a překážek v okolí stroje.

EX2

100% elektrifikovaný prototyp kompaktního rýpadla EX2 produkuje nulové emise a oproti svým konvenčním protějškům má desetkrát vyšší účinnost, desetkrát nižší hlučnost a nižší celkové náklady vlastnictví.

LX1

Hybridní elektrický kolový nakládač LX1 dokáže využívat palivo až o 50% efektivněji. V porovnání se svými konvenčními protějšky nabízí také významně nižší emise i hlučnost.

EX1

EX1 je 70tunový prototyp rýpadla s dvojím možným pohonem a kabelovým připojením 
Jeho obsluha stejná jako u obvykle používaného rýpadla značky Volvo, ale je daleko šetrnější k životnímu prostředí. Když je připojen k síti, neprodukuje absolutně žádné uhlíkové emise.

volvo-group-innovation-summit-01-2324x1200
Inovační akce

Zajímaly by vás naše akce věnované inovacím? Navštivte náš globální web.

Podívejte se s námi
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Chcete se dozvědět víc?

Zašlete nám zprávu a my Vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás