Construction Equipment Česká republika
volvo, inovace

Nastavujeme nové standardy odvětví

takto

Najdeme ta nejlepší vylepšení v technice, abychom vyvinuli špičkové součásti a stroje.

Nové technologie

Náš přístup k inovacím

Ve společnosti Volvo CE jsou inovace stěžejní. Je to přístup naší společnosti a náš způsob práce. Díky více než 180letým odborným znalostem ze stavebnictví a z inovací je společnost Volvo CE v čele technického rozvoje. Nejnovější technika pro nás není jen hezká věc, kterou je třeba vlastnit. Je nezbytností proto, abychom zůstali konkurenceschopní a abychom zajistili dlouhodobý ziskový růst.

Plán

V tomto filmu představuje společnost Volvo Construction Equipment svůj pohled na vlastnosti a provoz svých budoucích produktů: autonomních strojních zařízení s neutrálním dopadem na produkci oxidu uhličitého, vyrobených s maximální energetickou účinností a bezpečností, které jsou u společnosti Volvo vždy na prvním místě. Tento film hovoří o budoucnosti a někdo by zde prezentované názory mohl nazývat skutečnou vizí. My je nazýváme „plánem“.

Volvo, řešení pro zvláštní aplikace

Možnosti využití při speciálních úkolech

Nechť je po Vašem

Když standardní výrobky nejsou vhodným řešením, promluvte se svým místním obchodním zástupcem společnosti Volvo a objevte stroj vyrobený tak, aby vyhovoval Vašim individuálním požadavkům.

Řešení pro zvláštní aplikace
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Chcete se dozvědět víc?

Zašlete nám zprávu a my Vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás