Úvod - Systém zubů Volvo : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
Systém zubů Volvo - úvod

Efektivní systém zubů od společnosti Volvo

Systém zubů Volvo zaručuje optimálně dlouhé intervaly výměny, vysokou produktivitu a vysoké zisky.

Nabízíme specializované patentované zuby a adaptéry pro všechny druhy úkolů. Vysoce kvalitní díly, které sníží celkové náklady na vlastnictví zdroje a zvýší produktivitu vašeho stroje na maximum. 

Systém zubů je výsledkem našeho stálého úsilí o inovace a vývoj. Naše zuby byly důkladně testovány v provozu na různých materiálech a při různých úkolech tak, abychom situaci analyzovali a dokázali zajistit špičkovou kvalitu a příznivé parametry.

Proč používat systém zubů Volvo? 

Snadná montáž

Svislý pojistný mechanismus urychlí a usnadní montáž i demontáž. Systém je zcela začleněn do tělesa adaptéru. Tím se zajistí jeho ochrana a prodlouží životnost. 

Zuby Volvo jsou nadimenzovány na velké zatížení

Dokonalé lícování zubu a adaptéru společně s velkými stabilizačními plochami vytváří velmi silný mechanismus, který odolává velkým silám a zatížení.

Automatické ostření

Možnost automatického ostření a vhodně umístěný materiál podléhající častému opotřebení prodlouží životnost na maximum, což umožní dokonale využití stroje.

Odolný vůči namáhání

Hrana adaptéru a zubů je velmi ostrá, což zaručuje vynikající odolnost vůči čelním silám a snižuje riziko rozevření tělesa zubu.

Kontaktujte prosím svého prodejce Volvo, který vám sdělí další informace o dílech podvozku Volvo a o optimálním využití vašeho stroje Volvo.