Komponenty klasických strojů - Volvo Reman : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
Volvo Reman

Volvo Reman
Komponenty klasických strojů

Služba Volvo Reman představuje ekonomicky zajímavé a spolehlivé řešení pro klasické kolové nakládače a kloubové tahače Volvo starší deseti let. Místo toho, abyste museli investovat do nového nebo "skoro nového" stroje nebo se zneklidňovat časovými nároky či kvalitou oprav bez certifikace Volvo, můžete využít výhody repasovaných dílů Volvo Reman pro klasické stroje.

S nízkými náklady si lze ponechat svůj osvědčený stroj Volvo - prodloužíte jeho životnost a zachováte kvalitu a spolehlivost, ze které jste těžili po mnoho let. V porovnání s opravou bude výměna mnohem rychlejší – a navíc dostanete maximální záruku Volvo.

Osvědčená kvalita a spolehlivost
Komponenty pro klasické stroje jsou k dispozici pro starší kolové nakládače a kloubové tahače. Tyto komponenty zahrnují motory, převodovky a sklápěcí korby. V porovnání s jednoduchými opravami a úpravami obdržíte komplexně repasovaný komponent, který byl důkladně vyčištěn, otestován a zkontrolován tak, aby byly splněny požadavky na kvalitu Volvo. Díly, které se opotřebovávají, se samozřejmě vymění.

Další informace o repasovaných komponentech Volvo Reman pro klasické stroje vám poskytne místní prodejce Volvo.