Úvod - Díly podvozku : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
Úvod do problematiky podvozku Volvo

Podvozek Volvo

Dílů podvozků Volvo vyvinuli technici ze společnosti Volvo a díly tedy doplňují ucelený systém pro naše stavební stroje Volvo.

Tyto díly byly opakovaně podrobeny náročným testům, aby se zjistilo, zda vydrží extrémní namáhání. Naše konstrukce a výběr materiálu jsou zárukou vynikajících parametrů. Z dlouhodobého hlediska se záruka vždy vyplatí.

Sortiment výrobků

Volvo nabízí ucelený sortiment dílů podvozků. Všechny díly byly vyvinuty a testovány tak, aby byla splněna nejvyšší očekávání.

Díly podvozku jsou určeny konkrétně pro stavební stroje Volvo. Díky tomu bude stroj pracovat bezpečně a efektivně po dlouhou dobu a s malými provozními náklady.

Gumové pásy

Gumové pásy Volvo splňují z hlediska bezpečnosti a kvality ty nejvyšší nároky. Můžete se spolehnout, že dlouho vydrží, budou odolné a pohodlné.

Gumové pásy byly vyvinuty pro stavební stroje Volvo. S tím, aby splnily vysoké nároky, které jsou kladeny na tyto špičkové stroje!

Kontaktujte prosím svého prodejce Volvo, který vám sdělí další informace o  dílech podvozku Volvo a o optimálním využití vašeho  stroje  Volvo.