Úvod - Originální díly Volvo : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
Originální díly Volvo

Originální díly Volvo

Originální díly Volvo jsou pro váš stroj Volvo zárukou nejvyšší kvality a funkčnosti. Každý díl je z hlediska dostupnosti a funkčnosti klíčový. Proč tedy riskovat? Používejte pouze díly a výrobky, které byly speciálně vyvinuty, testovány a schváleny tak, aby fungovaly optimálně, což je nezbytné pro snížení provozních nákladů a nákladů na vlastnictví.

Kvalita Volvo

Pomáhá udržovat vysokou kvalitu a funkčnost vašeho stroje, chrání ostatní komponenty a udržuje systémy v pořádku tak, abyste ze své investice získali skutečně maximum.

Testování a schvalování

Komplexní testy a důkladný proces schvalování jsou zárukou splnění náročných požadavků na kvalitu Volvo, což vede k provozní bezpečnosti a spolehlivosti.

Globální síť prodejců

Zajistí, že originální díly Volvo jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv. To pomáhá minimalizovat prostoje tak, aby stroj byl k dispozici vždy, když jej potřebujete.

Prodloužené servisní intervaly

Garantovaná spolehlivost pomáhá prodloužit servisní intervaly a výrazně snížit pravděpodobnost problémů. Tím se zvýší dostupnost stroje a z dlouhodobého hlediska se sníží náklady.

Komplexní záruka

Díky komplexní záruce po dobu 1 roku můžete být v klidu.

Stručně řečeno, originální díly Volvo jsou natolik kvalitní a dostupné, že se můžete na svůj stroj spolehnout.