Tier 4i/Stage IIIb engine conversion kit - Tiskové zprávy : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
4.7.2013 

Pro stroje Volvo bude k dispozici sada k přestavbě motoru Tier 4i/Stage IIIbOd druhého kvartálu 2014 budou mít zákazníci společnosti Volvo CE možnost upravit své stroje Tier 4i/Stage IIIb pomocí speciální sady pro přestavbu motoru. Tato sada umožní majitelům strojů Volvo prodat své použité stroje do zemí, ve kterých se dosud používá palivo s vysokým obsahem síry. Sada pro přestavbu chrání motory Volvo před vysokým obsahem síry a zajišťuje, že jsou stále splněny interní konstrukční standardy Volvo.

"Víme, že někteří z našich zákazníků prodávají své použité stroje do zemí mimo USA nebo EU, kde motory musí spalovat jiný druh paliva. Chceme naše zákazníky ujistit, že v zahraničí stále bude trh pro stroje, které splňují normu Tier 4i/Stage IIIb", vysvětluje Alan Berger, viceprezident platformy výrobků.

Motory Volvo Tier 4i/Stage IIIb bez sady pro přestavbu nebudou fungovat správně kvůli vysokému obsahu síry v palivu, které se používá v mnoha neregulovaných zemích Sada pro přestavbu však zvýší spolehlivost exportovaného stroje.

"Mimo USA a EU se stále zvyšuje poptávka po kvalitních strojích. Nyní díky sadě pro přestavbu lze stroje Volvo prodávat i na těchto trzích, kde to původně nebylo možné," říká Berger.

Konec

červenec 2013

Další informace, - viz www.volvoce.com/press 

Kontaktní osoba:
Elisabet Altin
Ředitelka, komunikační technologie
Volvo Construction Equipment
Telefon: int +46 470 387809
E-mail: elisabet.altin@volvo.com 

Charlie Ebers
SE10
Londýn
Tel: int +44 207 107 2016
E-mail: ebers@se10.com