Suzanne Darié byla jmenována do funkce Vice President Corporate Communication v rámci korporace pro oblast EMEA - Tiskové zprávy : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
18.1.2012 

Suzanne Darié byla jmenována do funkce Vice President Corporate Communication v rámci korporace pro oblast EMEASuzanne Darie

Nadřízeným Suzanne v její nové funkci bude regional president Tomas Kuta. Suzanne bude mít na starosti veškeré aktivity související s komunikací korporace v daném regionu. Dále bude členem vedení oblasti EMEA.

Suzanne, 42, je absolventkou komunikací na univerzitě Pontificea Universidade Católica v Brazílii. Svou kariéru zahájila ve skupině Publicis v Brazílii, kde působila sedm let na pozici events manager. V roce 2005 nastoupila do skupiny Volvo na pozici marketing communication analyst pro společnost Volvo CE Latin America a v roce 2010 začala působit ve funkci marketing communication manager. V této funkci měla na starosti průzkum spokojenosti zákazníků (průzkum CSS) a úzce spolupracovala na uvádění produktů sesterské značky SDLG na trh v Latinské Americe.

V souvislosti se svým jmenováním Suzanne oznámila "Je to skutečně výjimečná příležitost, na kterou se velmi těším. V posledních několika létech se společnost Volvo neuvěřitelně intenzivně rozvíjí. V současnosti patříme mezi lídry na globálním trhu. Nabízíme jednu z nejsilnějších značek a nejucelenější nabídku produktů v oboru. Pevně věřím, že přispěji k efektivnímu informování o úspěších skupiny Volvo CE v oblasti EMEA. Dále věřím, že pomohu s podporou excelence u inovací a klíčových hodnot značky Volvo, tedy kvality, bezpečnosti a péče o životní prostředí."

Suzanne má dvě dcery ve věku 14 a 10 let a s rodinou se stěhuje do města Eskilstuna ve Švédsku.

Konec

Leden 2012

Další informace, - viz www.volvoce.com/press

Kontaktní osoba:

Clare Gittins

Ředitel, externí komunikace

Volvo Construction Equipment

Tel: mez. + 32 24825021

E-mail: clare.gittins@volvo.com

 

Brian O'Sullivan

SE10

Londýn

Tel: int +44 207 107 2000

E-mail: osullivan@se10.com