Jmenování Anne Bast viceprezidentkou pro korporátní komunikace ve společnosti Volvo Construction Equipment, EMEA - Tiskové zprávy : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
9.7.2013 

Jmenování Anne Bast viceprezidentkou pro korporátní komunikace ve společnosti Volvo Construction Equipment, EMEAAnne Bast

S okamžitou platností se Anne Bast stává viceprezidentkou pro korporátní komunikaci regionu EMEA společnosti Volvo Construction Equipment. V rámci týmu místních výkonných manažérů bude podporovat interní komunikace a vztahy s tiskem v regionu. Dále bude pokračovat v práci na korporátních standardech pro komunikaci a pravidly komunikace pro prodej i výrobu.

Z regionální centrály ve švédské Eskilstuně bude Anne koordinovat komunikování globálních i regionálních informací. Jejím nadřízeným bude regionální prezident Tomas Kuta.

Anne, 39, absolvovala v oboru obchodní správy a ekonomie ve Švédsku na univerzitě v Mälardalenu. Od roku 2000, kdy začala pracovat ve společnosti Volvo CE, zastávala celou řadu mezinárodních pozic. Naposledy řídila globální interní komunikace v bruselské pobočce společnosti Volvo CE a od roku 2009 působila v Singapuru, kde měla na starosti korporátní komunikace společnosti Volvo CE pro Asii a Pacifik.

Ke svému jmenování Anne řekla: Jsem z této příležitosti nadšena a skutečně se těším na jednotlivé trhy, díky kterým je tento regionem největším geografickým regionem společnosti Volvo CE. Tento region zahrnuje vše - od vynořujících se trhů v Africe, přes nové investice do výroby v Rusku, až po zavádění nových technologií motorů v Evropě.

Konec

červenec 2013

Další informace, - viz www.volvoce.com/press

Kontaktní osoba:

Thorsten Poszwa
Ředitel, externí komunikace
Volvo Construction Equipment
Telefon: int +32 2482 5021
Email: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Tel: int +44 77 333 50307
E-mail: osullivan@se10.com