Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. - O nás : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.

Ascendum Stavební stroje Czech s.r.o. - úvod

Ascendum Group

Společnost Ascendum Stavební stroje Czech s.r.o. byla založena v roce 1991 a od 1.října 2013 je součástí portugalské společnosti Ascendum Group. Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti prodeje, pronájmu a servisu stavebních strojů Volvo v České republice. Oblastní síť společnosti je vybudována tak, aby byla svým zákazníkům co nejblíže a poskytla jim tak nadstandardní komfort v co nejkratším termínu. Základním stavebním kamenem společnosti je spokojenost zákazníků, z čehož pramení i její poslání - stát se partnerem v jejich podnikání.

Na základě trvalého sledování požadavků našich zákazníků a vývoje trhu stavíme své služby tak, abychom maximálně vyhověli vašim přáním a potřebám. To se daří i díky dlouholetým a výborným vztahům s dodavateli. Proto jsme schopni nabízet svým zákazníkům inovované produkty na nejvyšší úrovni  a s vysokou hospodárností, jež vychází z jedinečné filozofie celosvětově proslulé značky Volvo kladoucí hlavní důraz na kvalitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí.

V souladu s podnikovou filozofií se snažíme aktivně přispívat k ochraně životního prostředí tím, že zodpovědně zacházíme s přírodními zdroji a bráníme zatížení životního prostředí dodržováním všech zákonných požadavků.

Profesionalita obchodních zástupců, stejně tak jako kvalita, flexibilita a odborné zkušenosti servisních techniků garantují našim zákazníkům maximální užitek, vysokou disponibilitu a tím i bezproblémové vlastnictví stroje.

Na těchto webových stránkách si můžete sami vybrat oblast, která vám nejvíce vyhovuje a kontaktovat ji přímo nebo se přes e-formulář dotázat na vše, co vás zajímá. Naši zaměstnanci se vám budou velmi rádi věnovat.

iron mark