Trondheim - Serviceverksteder : Volvo Maskin AS

Trondheim

VMS Trondheim AS

Besøksadresse:
Terminalen 1B
7080 Heimdal

Faktura-adressee:
Postboks 6192 Sluppen
7435 Trondheim

E-mail: trondheim@volvomaskinservice.no

Telefon:     72 56 63 00
Telefax:     72 56 63 09 

 

Telefon

Daglig leder

Frode Johansen  

911 70 278

frode.johansen@volvomaskinservice.no

 

 

 

Administrasjon / Marked / Personal

 

Jannicke Trana Johansen

 993 12 379

jannicke.Johansen@volvomaskinservice.no    

 

 

 

Regnskap/Kreditt/Lønn

 

Grete Mjelva 

909 61 410

grete.mjelva@volvomaskinservice.no

 

 

 

Sentralbord/Kontor

 

 

Heidi Lian

72 56 63 00

heidi.lian@volvomaskinservice.no        

 

 

 

RESERVEDELER

Lagerleder

Christian Krokøy

 974 60 675

christian.krokoy@volvomaskinservice.no          

 

 

 

Reservedelsmedarbeidere

 

 Gunnar Kinberg

  909 52 132

 gunnar.kinberg@volvomaskinservice.no           

 

 

 

 Tor Tørnby

911 96 379

 tor.tornby@volvomaskinservice.no

 

 

 

Thomas Magnussen (Sandvik)

469 05 360

thomas.magnussen@volvomaskinservice.no  

 

 

 

SERVICE

 

 

Servicesjef

Sven Ole Frønes

950 50 649

sven.ole.frones@volvomaskinservice.no          

 

 

 

Reklamasjoner

Morten Småli

 977 75 995

morten.smali@volvomaskinservice.no

 

 

 

Serviceleder – verksted

Kenneth Iversen

 468 25 280

kenneth.iversen@volvomaskinservice.no

 

 

 

Serviceleder – ute

Per Øyvind Skjærvold

 468 55 858

peroyvind.skjaervold@volvomaskinservice.no

 



______________________________________________________________
Kart og veibeskrivelse til VMS Trondheim finner du her:

kart-vms-trondheim