Bergen - Serviceverksteder : Volvo Maskin AS

Bergen

Volvo Maskin Service AS
avd. Hordaland

Postboks 43
5868 BERGEN

Besøksadresse:
Espehaugen 27
5258 BLOMSTERDALEN

Telefon: 55 10 98 30
Telefax: 55 22 96 30 

e-post: bergen@volvomaskinservice.no


Daglig leder:

Espen Kråkemo

Mobil: 415 83 331

espen.kraakemo@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 39

     

Markeds-/admin leder

Jan Otto Saggau

Mobil: 954 37 033

   jan.saggau@volvomaskinservice.no  
     

Sentralbord:

Karin Midtun

Mobil: 408 98 988

karin.midtun@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 41

 

 

Kontor/Regnskap:

Inger Gjerstad Pedersen

Mobil: 909 33 097

inger.pedersen@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 42

Serviceledere

Hordaland Ute:

Torbjørn Soldal

Mobil: 900 35 791

torbjorn.soldal@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 34

 

 

 

Thomas Nilsen

Mobil: 468 45 449

thomas.nilsen@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 37

 

 

Sandvik:

Rune Flatland

Mobil: 919 15 890

rune.flatland@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 37

 

 

Verksted:

Arild Vollen

Mobil: 979 62 380

arild.vollen@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 35

 

 

Sogn og Fjordane:

Stian Hauge Meldahl

Mobil: 940 50 210

stian.hauge.meldahl@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 40

 

 

Takstmann/

Ettermarkedskoordinator:

Mons Helge Vevle

Mobil: 916 81 707

mons.vevle@volvomaskinservice.no

Kontor: 55 10 98 32

 

 

Reservedeler:

Kontor: 55 10 98 33

 

Kent Elvenes

Mobil: 907 79 479

kent.elvenes@volvomaskinservice.no

Geir Borge

Mobil: 990 91 076

geir.borge@volvomaskinservice.no

Catrine B. Løset

Mobil: 912 47 680

catrine.loseth@volvomaskinservice.no

Leif Petterson

Mobil: 912 47 680

leif.petterson@volvomaskinservice.no

SALG MASKINER:

Hordaland:

Trygve Aalhus

Mobil: 913 77 206

trygve.aalhus@volvo.com

 

 

Sogn og Fjordane:

Stein Rune Veum

Mobil: 913 77 204

stein-rune.veum@volvo.com

 





_________________________________________________________________________
Kart og veibeskrivelse til VMS Hordaland finner du her:

VMS-Hordaland-kart