Kampanje - Kampanje : Volvo Maskin AS

Aktuelle kampanjer

Det er for tiden ingen aktuelle kampanjer...følg med for å holde deg oppdatert.



ECR25D

Andre forespørsler? Vennligst ta kontakt med Volvo Maskin's
representant i ditt distrikt:

Oslo/Asker/Bærum:
Kim Nymo, mobil: 90 20 284 (kim.nymo@volvo.com)
Akershus:
Dag Bjørnar Dønnum Jensen, mob: 913 25 024 (dag.bjornar.donnum@volvo.com)
Buskerud:
Jon Ølstad, mob: 905 20 018 (jon.olstad@volvo.com)
Oppland:
Morten Kristiansen, mob: 915 76 356 (morten.kristiansen@volvo.com)
Hedmark:
Ronny Hagen, mob: 913 25 015 (ronny.hagen@volvo.com)
Østfold:
Svein E. Olsen, mob: 901 10 086
(svein-erik.olsen@volvo.com)
Vestfold:
Nils Kristian Hjelmtvedt, mob: 909 47 157 (nils.hjelmtvedt@volvo.com)
Telemark:
Tom Rognlien, mob: 992 23 316 (tom.rognlien@volvo.com)
Aust- og Vest Agder:
Øystein Olsen, mob: 909 97 789 (oystein.olsen@volvo.com) eller
Ruben Byberg Olsen, mob: 980 06 224 (ruben.olsen@volvo.com)




Rogaland Nord
:
Kjetil Stople, mob: 993 00 033 (kjetil.stople@volvo.com)
Rogaland Sør:
Ove Folkvord, mob: 415 69 712 (ove.folkvord@volvo.com)
Hordaland:
Trygve Aalhus, mob: 913 77 206 (trygve.aalhus@volvo.com)
Sogn og Fjordane:
Stein Rune Veum, mob: 913 77 204 (stein-rune.veum@volvo.com)
Møre og Romsdal:
Leif Hegstad, mob: 913 77 207 (leif.hegstad@volvo.com)
Sør-Trøndelag:
Torgeir Ø. Glørstad, mob: 913 77 203 (torgeir.glorstad@volvo.com)
Nord-Trøndelag/Nordland Sør:
Roger Eilertsen, mob: 913 77 202 (roger.eilertsen@volvo.com)
Nordland/Troms Sør:
Jørgen Gulstad, mob: 913 77 201 (jorgen.gulstad@volvo.com)
Troms/Finnmark/Svalbard:
Tor Heiskel, mob: 913 77 209 (tor.heiskel@volvo.com)