Nová centrála Volvo Construction Equipment v ČR - Tiskové zprávy : ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH S.R.O.
Volvo Stavebni stroje Czech centrála
21.10.2011 

Nová centrála Volvo Construction Equipment v České RepubliceOd 1. října 2011 je v provozu nově vybudovaná centrála Volvo Construction Equipment v České republice. Nové sídlo bude výhradně provozováno společností Volvo Stavební stroje Czech s.r.o., která je zároveň investorem projektu. Realizací stavby Volvo pověřilo svou organizační složku Volvo Real Estate a jako generálního dodavatele spol. STRABAG a.s.

Nová stavba nabízí nejen zaměstnancům společnosti Volvo Stavební stroje Czech s.r.o., ale především jejím váženým klientům profesionální zázemí ve standardu odpovídajícímu leaderovi trhu stavebními stroji - počínaje prodejem nových a použitých stavebních strojů přes servisní služby nově i formou tzv. halového servisu, konče prodejem originálních náhradních dílů a maziv z nového centrálního skladu pro celou Českou republiku.

V budově najdou své zázemí i další členové koncernu Volvo Group. Konkrétně česká divize Volvo Financial Services což znamená, že nebude chybět ani online nabídka zajímavého financování strojů, anebo pobočka společnosti Volvo Truck Czech s nabídkou truck služeb pro své klienty, či vedení Volvo Real Estate.

Stavba nové centrály se nachází nedaleko Prahy v těsné blízkosti dálnice D5 směr Plzeň přímo na sjezdu EXIT 10.

Celková plocha pozemku činí 15 000 m², z toho velikost zastavěné plochy je 2000 m². Jak plocha pozemku tak samotná stavba jsou do budoucna připraveny na další možnou expansi. Vlastní budova se skládá z administrativní části, skladu náhradních dílů, olejového hospodářství, servisních dílen a myčky strojů.

Dílenské prostory budou vybaveny nejmodernějšími technologiemi tak, aby v nich bylo možné realizovat kompletní halový servis stavebních strojů vč. zimních údržeb a generálních oprav a to od těch nejmenších až po stroje velikosti 70 t. Podobně bude vybaveno servisní zázemí pro opravy trucků. Nedílnou součástí areálu jsou rozsáhlé odstavné a parkovací plochy připravené mimo jiné pro půjčovnu stavebních strojů.

Zahájení ověřovacího provozu v novém objektu připadlo na měsíc říjen letošního roku. Oficiální otevření plánuje společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. pro své klienty na 1. polovinu roku 2012.

Těšíme se s Vámi brzy na viděnou v novém!

tým Volvo Stavební stroje Czech s.r.o.